تلفن تماس: 05136111872     آدرس آموزشگاه هنرجویان شهریار: مشهد، بلوار معلم، بین معلم 16 و 18 پلاک 364، واحد 5

مارس 4, 2023

مجله معماری

طراحی اسکیس در معماری شهری

فهرست مطالب

طراحی اسکیس یکی از هنرهایی است که برای معماری مورد نیاز است. طراحی اسکیس شامل اتود زدن طرح اولیه می شود که معمار شکل حدودی از طرح نهایی را بتواند مجسم کند. طراحی اسکیس در معماری شهری به معمارها کمک می کند تا با هزینه کمتر، خروجی کار را مشاهده کرده و مشکلات احتمالی را حل کنند. در رشته های معماری، شهرسازی و عمران طراحی اسکیس از مهم ترین مهارت هایی است که معمار باید به آن مسلط باشد. طراحی اسکیس در معماری شهری از خسارت های مختلفی می تواند جلوگیری کند. همچنین زمان کمتری برای درگیر کردن شهروندان و بستن خیابان ها در نظر گرفته می شود. گروه آموزشی شهریار طراحی اسکیس را در معماری شهری، معماری ساختمان و نقشه کشی معماری با اتوکد را زیر نظر فنی حرفه ای آموزش می دهد.

مطلب پیشنهادی: نقشه کشی معماری چیست؟

آیا تسلط کافی برای طراحی اسکیس ندارید؟ شرکت در دوره آموزش طراحی اسکیس آکادمی شهریار را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این دوره زیر نظر بهترین مدرسان معماری تهیه شده است. توانایی طراحی اسکیس یکی از مهارت‌های مورد نیاز دانشجویان معماری است. اگر به عنوان یک مهندس معمار مهارت خوبی در اسکیس زدن نداشته باشید، فرصت‌های شغلی زیادی را از دست خواهید داد.

پرورش مهارت‌هایی چون طراحی اسکیس موجب قوی‌تر شدن رزومه کاری شما خواهد شد. از آن گذشته در آکادمی شهریار دوره‌های آموزش معماری متنوع‌اند. علاوه بر آموزش اسکیس، دوره آموزش کار با انواع نرم افزارهای مورد نیاز در رشته معماری را نیز تهیه کرده و در اختیار دانشجویان معماری، عمران،شهرسازی و… قرار داده‌ایم.

منبع: https://www.sketch.com/

کاوه ملاکی
کاوه ملاکی
کاوه ملاکی‌ام؛ مشاور سئو آکادمی شهریار هستم. توی مجموعه آموزشگاه شهریار سعی می‌کنم اطلاعات کاملی در رابطه با دوره‌های مختلف فنی حرفه‌ای ارائه بدیم.