تلفن تماس: 05136111872     آدرس آموزشگاه هنرجویان شهریار: مشهد، بلوار معلم، بین معلم 16 و 18 پلاک 364، واحد 5

درباره آموزشگاه هنرجویان شهریار

سلام. می‌خواهم که با زبانی ساده با شما سخن بگویم. به یاد داشت باشید که اگر می‌خواهید در دنیای اکنون حرفی برای گفتن داشته باشید، باید در زمینه کاری خود به‌روز باشید. بخش زیادی از این مهم، سهم آموزش دیدن می‌شود که می‌توان آن را به یک سرمایه گذاری روی شخص خودتان بدانید. این موضوع را به دید سرمایه گذاری بدانید نه هدر رفتن منابع مالی و زمانی. پس انتظار آموزشگاه هنرجویان شهریار از شما این خواهد بود که در امر پیگیری آموزش دیگر ابعاد زندگی خود هنگام شروع یک کار، جشن پیروزی و موفقیت را در ذهن خود به تصویر بکشید!

آموزشگاه هنرجویان شهریار با هدف ارتقا سطح آگاهی، اطلاعات و دانش کارآموزان، دانشجویان و اساتید … استان براساس برنامه‌ آموزشی‌مدونی طی مدت زمان معین، تاسیس گردید که منجر به اخذ گواهینامه معتبر مهارت سازمان فنی و حرفه‌ای کشور می‌شود . آموزش های فنی و حرفه ای به آموزشهایی اطلاق می شود که فرد را برای احراز شغل و حرفه ای معین آماده میسازد و یا در جهت ارتقا مهارت و کارایی و توانایی فرد شاغل قدم برمیدارد هدف موسسات آموزشی فنی و حرفه ای تربیت متخصصانی با کسب مهارت های عملی و کارگاهی است.

محتوای آموزشی هنرجویان شهریار کاملا استاندارد و مورد تایید سازمان فنی وحرفه ای کشور تنظیم شده و تمامی سرفصل های دوره های آموزشی استاندارد و طبق اصول انجام میشود و در پایان هر دوره ی آموزشی دانش آموختگان موفق در آزمون ، مدرک آموزشگاه هنرجویان شهریار و گواهینامه معتبر سازمان فنی و حرفه ای کشور اعطا می گردد. فعالیت و هنر حال انسان را خوب میکند و باعث می شود احساس خوبی از انجام آن کار داشته باشیم.

گالری تصاویر 
نظرات کاربران
پیگیری، دقت، خلاقیت، حوصله و خوش‌ سلیقگی ویژگی‌هایی هستن که شما رو از نظر من به یکی از بهترین شرکت‌‌های آموزشی تبدیل کرده است. همچنین پشتیبانی خوبتون هم باعث آسودگی خاطرم شده.
علیرضا افشار
هنرجو
ارائه خدمات آموزشی در بالاترین کیفیت از ویژگی‌‌های آموزشگاه هنرجویان شهریار است. مدرس‌های حرفه‌ای و کاربلد از مهم‌ترین مواردی بود که می‌شه عنوان کنم.
سارا جلالی
کارفرما
گذروندن آموزش‌های متعدد در آموزشگاه شهریار باعث شد که به راحتی بتونم به بازار کار حوزه معماری آشنا بشم، ممنون از تمام زحماتتون
مهران منصوری
آرشیتکت