تلفن تماس: 05136111872     آدرس آموزشگاه هنرجویان شهریار: مشهد، بلوار معلم، بین معلم 16 و 18 پلاک 364، واحد 5

مارس 4, 2023

معرفی نرم افزار

طراحی نقشه کشی با اتوکد

فهرست مطالب

طراحی نقشه کشی با اتوکد (AutoCAD) یکی از مهارت هایی است که حقوق مهندسی عمران را افزایش می دهد.همچنین مهندسان معماری هم از آن استفاده زیادی می کنند. دوره آموزشی نرم افزار اتوکد زیر نظر استاد های تیم شهریار برگزار می شود و به صورت عملی و کاربردی با پیاده سازی نقشه در اتوکد آشنا می شوید. طراحی نقشه کشی با اتوکد نیاز به دانش کامپیوتری بالایی ندارد و می توانید در دوره های فنی حرفه ای به خوبی آن را فرا بگیرید. طراحی نقشه کشی با اتوکد به شما کمک می کند تا سرعت بالاتری در پیاده سازی کار خود داشته باشید. زیرا سرعت اجرای دستورات نقشه کشی در نرم افزار اتوکد بالا است. طراحی نقشه کشی با اتوکد می تواند به صورت دوبعدی یا سه بعدی انجام شود. کسب مهارت در نقشه کشی با اتوکد برای افرادی که می‌خواهند جذب بازار کار شوند و داوطلب شرکت در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری هستند الزامی است.

معرفی نرم افزار اتوکد

اتوکد یکی از کاربردی‌ترین و بهترین نرم افزارهای نقشه کشی ساختمان است که معماران و طراحان از آن استفاده می‌کنند. دقت بالا و سرعت زیاد در ترسیم نقشه‌های دو بعدی و سه بعدی موجب محبیوبیت این نرم افزار میان مهندسین عمران و معماری شده است. اتوکد بازار کار خوبی دارد بطوری که اگر مهارت کار با آن را به صورت تخصصی بیاموزید، می‌توانید از این طریق کسب درآمد خوبی داشته باشید. اگر برای کار با این نرم افزار به یک دوره آموزشی جامع نیاز دارید، می‌توانید در دوره نقشه کشی ساختمان با اتوکد که از سوی آکادمی شهریار برگزار می‌شود شرکت کنید.

مطلب پیشنهادی: نقشه کشی معماری چیست؟

کاربردهای نرم افزار اتوکد

کاربردهای نرم افزار اتوکد به اندازه‌ای گسترده است که نه تنها دانشجوهای مهندسی عمران و معماری، بلکه رشته‌های دیگر چون مکانیک، نقشه کشی، مدل سازی و الکترونیک نیز می‌توانند از آن استفاده کنند. طراحی در محیط‌های 3 بعدی و 2 بعدی از بزرگ‌ترین کاربردهای این نرم افزار به شمار می‌رود. در صورت تسلط کامل به برنامه، می‌توانید در موارد گوناگونی از آن بهره‌من شوید. برای شرکت در دوره نقشه کشی ساختمان با AutoCAD به بخش دوره های معماری آکادمی مراجعه کنید.

کاوه ملاکی
کاوه ملاکی
کاوه ملاکی‌ام؛ مشاور سئو آکادمی شهریار هستم. توی مجموعه آموزشگاه شهریار سعی می‌کنم اطلاعات کاملی در رابطه با دوره‌های مختلف فنی حرفه‌ای ارائه بدیم.