تلفن تماس: 05136111872     آدرس آموزشگاه هنرجویان شهریار: مشهد، بلوار معلم، بین معلم 16 و 18 پلاک 364، واحد 5

مارس 4, 2023

مجله عمران

گواهینامه های عمران

فهرست مطالب

در رشته عمران دوره‌های متنوعی وجود دارد که هر شخص بر اساس علاقه و نیازی که دارد یکی از آن‌ها را انتخاب می‌کند. از انواع گواهینامه های عمران (Construction certificates) اطلاعی دارید؟ با شرکت در دوره‌های مختلف آموزشی عمران در آموزشگاه شهریار، مدرک و گواهینامه همان دوره به شما اعطا می‌شود که بهتر است از کاربرد و میزان اهمیت هر مدرک اطلاعات کافی کسب کنید.

گواهینامه های بین‌المللی عمران باعث می‌شود شما بتوانید در این زمینه با شرکت‌های دلخواه خود در سراسر دنیا ارتباط بگیرید و روی پروژه‌های عمران کار کنید. ساده‌ترین راه دریافت گواهینامه‌های مختلف در این رشته، شرکت در دوره‌های آموزشی معتبر است که در پایان دوره گواهینامه آن را به شما اعطا می‌کنند. برای شرکت در دوره های عمران که از سوی آکادمی شهریار برگزار می‌شود مانند دوره برنامه نویسی Matlab در مشهد از طریق شماره‌های موجود در سایت با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم. از جمله مهم‌ترین گواهینامه های عمران می‌توان به CCM، گواهینامه AC، CPC، PMP، CSM و… اشاره کرد که در ادامه مقاله به شرح این گواهینامه‌های معتبر می‌پردازیم.

گواهینامه CCM یا مدیریت ساخت و ساز مجاز

یکی از گواهینامه‌هایی که می‌توانید در رشته عمران دریافت کنید، گواهینامه CCM یا گواهینامه مدیریت ساخت است. این مدرک تنها گواهینامه مورد تایید از سوی سازمان استاندارد ملی آمریکا یا همان ANSI است. با داشتن گواهینامه‌های مختلف امکان مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور را برای خود افزایش می‌دهید. برای دریافت گواهینامه‌های معتبر و مدرک فنی و حرفه‌ای می‌توانید در دوره‌های عمران شهریار مانند دوره کارور GPS شرکت کنید.

مسعود بیرقداری
مسعود بیرقداری
مهندس مسعود بیرقداری؛ هم بنیان‌گذار آکادمی هنرجویان شهریار هستم. در آکادمی هنرجویان شهریار تلاش داریم تا با ارائه بروزترین آموزش‌ها به کارآموزان کمک کنیم تا در زمینه فعالیت‌شان به موفقیت دست پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *