تلفن تماس: 05136111872     آدرس آموزشگاه هنرجویان شهریار: مشهد، بلوار معلم، بین معلم 16 و 18 پلاک 364، واحد 5

خدمات طراحی گرافیک
فوریه 15, 2023

مجله گرافیک

خدمات طراحی گرافیک شامل چه مواردی می‌شود؟

فهرست مطالب

خدمات طراحی گرافیک شامل موارد مختلفی می‌شود که از جمله این خدمات می‌توان به طراحی لوگو، طراحی بسته بندی، طراحی هویت بصری و … اشاره کرد. عموما شرکت‌های کمتری را پیدا خواهید کرد که خدمات گرافیک متنوعی ارائه دهند. منظور آن که خدمات گرافیک را به صورت 360 درجه و به صورت کمال و تمام انجام دهند.

20 شرکت گرافیک حرفه‌ای را بشناسید. شرکت‌های زیادی وجود دارند که کار گرافیک را به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهند اما شرکت‌های کمتری را پیدا خواهید کرد که خدمات گرافیک را به صورت تمام و کمال و به صورت 360 درجه انجام دهند. شرکت فکر مثبت یکی از شرکت‌های گرافیکی است که خدمات گرافیک را به صورت تمام و کمال و به صورت 360 درجه انجام می‌دهد.

انواع خدمات طراحی گرافیک چیست؟

خدمات طراحی گرافیک را می‌توان به بخش‌های مختلفی تقسیم بندی کرد، از طراحی لوگو گرفته تا طراحی انواع کارت ویزیت و… . در ادامه قصد داریم در رابطه با انواع خدمت‌های گرافیکی صحبت کنیم و همچنین بگوییم به چه صورتی می‌توانید در دوره‌های طراحی گرافیک شرکت کنید.

تیم طرح پیچ با برگزاری دوره‌های رایگان گرافیک سعی کرده است که دانش گرافیکی افراد را بالا ببرد.

طراحی لوگو

شرکت‌های زیادی خدمات طراحی کارت ویزیت ارائه می‌دهند، طراح لوگو با دانش خود سعی می‌کند لوگویی طراحی و پیاده سازی کند که به خوبی به محصول یا کسب و کار فیکس شود.

طراحی کارت ویزیت

از جمله خدماتی که هر شرکت طراحی گرافیک ارائه می‌دهد، طراحی کارت ویزیت است. به نوعی می‌توان گفت که طراحی کارت ویزیت پایه‌ای‌ترین خدمات حوزه گرافیک است.

طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی بدون شک جز خدماتی از حوزه گرافیک است که هر شرکت طراحی گرافیکی آن را ارائه نخواهد داد. توجه به بسته بندی اگر فروشنده محصولی هستید می‌تواند بهترین و مناسب‌ترین قدم برای فروش مناسب محصول باشد.  

طراحی هویت بصری

هویت بصری یکی از مهم‌ترین المان‌هایی است که هر مجموعه برای خود نیاز به طراحی دارد. بدون هویت بصری می‌توان گفت که مجموعه کارایی نخواهد داشت. به همین دلیل هویت بصری را می‌توان یکی از خدمات اصلی هر شرکت طراحی گرافیک در نظر گرفت.

طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ یکی از خدمات اصلی هر شرکت طراحی گرافیک است. این خدمت به دلیل آن که شرکت‌های مختلفی در حوزه‌های گوناگون نیاز به کاتالوگ دارند.

اگر نیاز به خدمات طراحی گرافیک دارید و در شهر مشهد هستید پیشنهاد می‌کنیم حتما مقاله معرفی شرکت‌های گرافیکی شهر مشهد را بخوانید.

مهارت‌های مورد نیاز برای طراحی گرافیک

به عنوان یک طراح گرافیک اولین و مهم‌ترین مهارتی که باید داشته باشید، مهارت کار با نرم افزارهای طراحی مانند فتوشاپ است. فتوشاپ یکی از کاربردی‌ترین برنامه‌هایی است که برای انجام کارهای زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد. دوره‌های زیادی برای آموزش فتوشاپ وجود دارد اما اغلب آن‌ها کاربردی نیستند. اگر به دنبال یک دوره جامع و کاربردی هستید که پس از اتمام دوره کار با تمام بخش‌های این نرم افزار را به خوبی فرا گرفته باشید، می‌توانید در دوره آموزش فتوشاپ شهریار شرکت کنید.

منبع: https://berkeleycollege.edu/

مسعود بیرقداری
مسعود بیرقداری
مهندس مسعود بیرقداری؛ هم بنیان‌گذار آکادمی هنرجویان شهریار هستم. در آکادمی هنرجویان شهریار تلاش داریم تا با ارائه بروزترین آموزش‌ها به کارآموزان کمک کنیم تا در زمینه فعالیت‌شان به موفقیت دست پیدا کنند.