تلفن: 09152079716 – 05136111872     آدرس آکادمی هنرجویان شهریار: مشهد، بلوار معلم، بین معلم 16 و 18 پلاک 364، واحد 5

آموزش اسکیس مشهد
ژوئن 15, 2024

معرفی نرم افزار

آموزش اسکیس مشهد| از مقدماتی تا پیشرفته

آموزش اسکیس مشهد به کارآموزان این فرصت را می‌دهد تا مهارت‌‌های رشته معماری را فراگرفته و امکان موفقیت در بازار کار و کنکور ارشد و دکترا را داشته باشند. کلاس اسکیس مقدماتی را در بهترین آموزشگاه فنی حرفه ای مشهد(آکادمی هنرجویان شهریار) بگذرانید
فهرست مطالب

اسکیس (Sketch) به مجموعه‌ای از مهارت‌هایی گفته می‌شود که در آن فرد امکان طراحی سریع و مناسب با دست را برای نمایش یک حجم یا منظره خواهد داشت. آموزش اسکیس مشهد برای هنرجویان معماری مهم است. با دریافت آموزش مقدماتی اسکیس مقدماتی در مشهد، امکان دریافت نتایج بهتری در کنکور ارشد و دکترای معماری را خواهید داشت.

چرا آموزش اسکیس مشهد برای هنرجویان معماری مهم است؟

طراحی اسکیس معماری از مهارت‌های کلیدی است که طراحان و معماران باید آن را فرابگیرند. برای اینکه یک پروژه طراحی یا معماری شروع شود باید به طراحی اسکیس پرداخت. به‌طور کلی طراحی اسکیس در هنرهای تجسمی اهمیت زیادی دارد.

اسکیس زدن یک استعداد ذاتی نیست، بلکه اکثر طراحان داخلی و معماران با شرکت در برترین دوره اسکیس مقدماتی مشهد و ممارست در حل تمارین، توانایی لازم را در این زمینه به‌دست می‌آورند. طراحی اسکیس معماری کمک زیادی به طراحان می‌کند تا طراحی گرافیکی بهتری را انجام دهند.

آموزش اسکیس مقدماتی در مشهد

با یادگیری طراحی اسکیس مشهد، علاوه‌بر تقویت مهارت‌های معماری یکی از سرفصل‌های کلیدی و اصلی را در کنکور کارشناسی ارشد و دکترا فرا می‌گیرید. آموزش اسکیس مشهد برای دانشجویان معماری که قصد دارند ادامه تحصیل داده و وارد مقاطع ارشد و دکترا شوند از اهمیت زیادی برخوردار است.

با شرکت در دوره‌های بهترین آموزش اسکیس مقدماتی در مشهد که زیر نظر اساتید مجرب و باتجربه آکادمی هنرجویان شهریار برگزار می‌شود به تمامی نکات کلیدی در قالب تمرین‌ها و پروژه‌های کوچک پرداخته می‌شود تا مباحث به‌صورت عملی برای شرکت‌کنندگان مطرح شود.

ویژگی‌های کلاس اسکیس مقدماتی مشهد

کلاس اسکیس مقدماتی مشهد

با شرکت در دوره آموزش اسکیس مقدماتی در مشهد تا حدود زیادی با طراحی اسکیس آشنا می‌شوید. شرکت در کلاس اسکیس مقدماتی در آکادمی هنرجویان شهریار مشهد دارای ویژگی‌های کلیدی است:

 • ارائه گواهینامه معتبر از فنی حرفه ای: با شرکت در دورهطراحی اسکیس مشهد، امکان شرکت در آزمون پایان دوره و دریافت گواهینامه معتبر از سازمان فنی و حرفه‌ای را خواهید داشت. مدرک فنی و حرفه‌ای قابل ترجمه بوده و از آن در رزومه تحصیلی یا شغلی‌تان می‌توانید استفاده کنید؛
 • تمرین و آزمون: برای آموزش اسکیس مشهد به‌صورت اصولی و پایه‌ای نیاز به انجام تمارین و آزمون‌های مرتبط دارید. مدرسین و اساتید مجرب در آکادمی هنرجویان شهریار مطابق با جلسات آموزشی، تمرین‌ها و پروژه‌های عملی را به کارآموزان ارائه می‌دهند تا امکان تثبیت موضوعات و تقویت مهارت‌های شرکت‌کنندگان افزایش یابد؛
 • افزایش شانس استخدام: مهارت طراحی اسکیس معماری از جمله موضوعاتی است که برای قبولی در آزمون ارشد و دکترا اهمیت ویژه‌ای دارد. اما باید توجه داشت که با آموزش اسکیس مشهد به‌صورت اصولی، امکان استخدام در شرکت‌های معماری و برعهده گرفتن مسئولیت پروژه‌های مختلف را خواهید داشت. آموزش پروژه محور طراحی اسگکیس مشهد موجب می‌شود تا هنرجویان امکان انجام پروژه‌های واقعی را داشته باشند.

سرفصل‌های آموزشی اسکیس| آنچه در دوره آموزش اسکیس مشهد یاد می‌گیریم؟

اگر قصد دارید تا دوره اسکیس مقدماتی مشهد را بگذارانید به سراغ دوره‌هایی بروید که سرفصل‌های کاملی را به هنرجویان ارائه می‌دهند. در دوره آموزشی اسکیس مقدماتی در مشهد، مباحث زیر به شرکت‌کنندگان تدریس می‌شود:

 • مفاهیم مقدماتی درباره طراحی اسکیس معماری؛
 • آشنایی با نقطه، خط و سطح؛
 • آشنایی با اسکیس دو بعدی؛
 • طراحی پلان با اسکیس؛
 • طراحی نما با اسکیس؛
 • معرفی اسکیس سه بعدی، پرسپکتیو، ایزومتریک و کاوالیه؛
 • ترکیب حجم‌ها؛
 • طراحی فضاهای شهری با آموزش اسکیس مشهد؛
 • طراحی فضای سبز یا پارک‌ها با یادگیری مهارت اسکیس مقدماتی؛
 • انجام پروژه نهایی دوره اسکیس مقدماتی.

چرا باید آموزش اسکیس را از پایه شروع کنیم؟

دوره اسکیس مقدماتی مشهد

یادگیری اسکیس از مهارت‌های کاربردی در طراحی داخلی و معماری است که موجب می‌شود تا هنرآموزان امکان یادگیری سریعتر نرم‌افزارهای معماری را هم داشته باشند. یادگیری اسکیس مقدماتی برای انجام طراحی دو بعدی و سه بعدی ضروری است. زمانی که با مفاهیم پایه‌ای معماری آشنا بشوید، امکان شرکت در دوره آموزشی نرم‌افزار اتوکد در مشهد یا شرکت در دوره آموزشی نرم‌افزار سه بعدی اسکچ آپ را خواهید داشت.

هر کدام از این دوره‌ها به هنرآموزان، قابلیت طراحی و اجرا انواع پروژه‌های معماری را خواهند داد. شرکت در بهترین دوره آموزش اسکیس مشهد که سرفصل‌های کلیدی در آن رعایت شود، به کارآموزان این شانس را می‌دهد تا برای شرکت در کنکور ارشد و دکترای معماری آماده شوند. دوره آمادگی آزمون طراحی معماری مشهد نیز از آموزش‌های مهمی است که کارآموزان رشته معماری باید به آن توجه کنند.
از سویی دیگر، آموزش اسکیس از پایه به هنرجویان این فرصت را می‌دهد تا پروژه‌های واقعی و با درآمد مناسب را از بازار کار دریافت کنند. در ادامه لیستی از دوره‌های معماری آموزشگاه هنرجویان شهریار را مشاهده می‌کنید:

برگزاری دوره آموزش اسکیس مشهد در آکادمی هنرجویان شهریار

آکادمی هنرجویان شهریار به‌عنوان یکی از برترین آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای در رشته‌های معماری و عمران در مشهد شناخته می‌شود. تجربه چندین ساله این آموزشگاه در رشته‌های معماری و عمران و همچنین استفاده از مجرب‌ترین اساتیدی که تجربه تدریس دانشگاهی و انجام پروژه‌های کاربردی در صنعت ساختمان یا بازسازی را دارند، موجب شده تا شرکت‌کنندگان نتیجه مدنظرشان را از دوره‌های آموزشی بگیرند.

برای شرکت در کلاس اسکیس مقدماتی مشهد یا دوره اسکیس موضوعی با کارشناسان ما تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه نمایند.

سخن پایانی

آموزش اسکیس مشهد برای کارآموزان رشته معماری که قصد شرکت در کنکور ارشد و دکترا را دارند یا برای افرادی ضروری است که به دنبال افزایش مهارت‌های فنی خود در رشته معماری به هدف ورود به بازارکار هسستند. در کلاس اسکیس مقدماتی مشهد، نکات کلیدی به هنرجویان ارائه می‌شود تا با مفاهیم پایه‌ای معماری و. طراحی آشنا شوند.
دوره اسکیس مقدماتی مشهد را در بهترین آموزشگاه فنی و حرفه‌ای بگذرانید. آکادمی هنرجویان شهریار آماده ارائه خدمات آموزشی به کارآموزان معماری و عمران است.

سوالات متداول

چرا باید در دوره آموزش اسکیس مشهد شرکت کنیم؟

در طراحی اسکیس مقدماتی، مفاهیم پایه‌ای به هنرجویان ارائه می‌شود. این مفاهیم برای مهارت‌آموزی در رشته معماری و همچنین کسب آمادگی لازم برای شرکت در آزمون‌های طراحی معماری نظام مهندسی و کنکور ارشد و دکترا ضروری هستند.

بهترین دوره اسکیس مقدماتی مشهد کجا برگزار می‌شود؟

آکادمی هنرجویان شهریار باتجربه چندین ساله در رشته‌های معماری و عمران از بهترین آموزشگاه‌های فنی و حرفه ای مشهد محسوب می‌شود. با آموزش اسکیس از پایه، شانس خود را برای موفقیت بیشتر افزایش دهید.

مسعود بیرقداری
مسعود بیرقداری
مهندس مسعود بیرقداری، بنیان‌گذار آکادمی هنرجویان شهریار هستم. در آکادمی هنرجویان شهریار تلاش داریم تا با ارائه بروزترین آموزش‌ها به کارآموزان کمک کنیم تا در زمینه فعالیت‌شان به موفقیت دست پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *